Kto sme?

Ako sa začal písať náš príbeh a naša cesta …

E-techium začala svoje pôsobenie v roku 2016 v Kodani, Dánsku, kde mladou víziou bolo vytvoriť priestor medzi reálnym konceptom a virtuálnym konceptom vnímania značky, produktov, servisu a kontentu. Prvé koncepty sa postupne začali odhaľovať a spomedzi prvých úspešných projektov digitalizácie nastal moment v akciovej spoločnosti Takeout Group, kde sa pracovalo na podpore vnímania elektro mobility vo veľkomestách. Tento prvý úspech odrazil celé myslenie zakladateľov J. Dzurňáka a F. Koseca do nového levelu vnímania funkcionality tohto oboru. Štúdium na vysokej škole v Dánsku značnou mierou prispelo k edukácií a vedomostiam využiteľných k budovaniu rôznych projektov v online marketingu a digitálnej komunikácií. Po niekoľkých rôznych projektoch sa tento zaujímavý start-up presunul na Slovensko, kde funguje pod názvom spoločnosti Techium s.r.o. a vedie databázu ako slovenských, tak aj zahraničných klientov. 

So spoločnosťou E-TECHIUM sa mi od prvej chvíle zapáčila priateľská atmosféra majiteľov, ktorí sa nehrajú na nič. Vždy sú tam, kde ich človek potrebuje a pomôžu s každodennou rutinou marketingu, ktorú moja firma potrebuje k neodmyslitelnej časti budovania obratov.

Maria I. / Optika MD

Prišiel som jedného dňa s malým nápadom a produktom za pánom Dzurňákom, kde som mu  prezradil môj podnikateľský cieľ. Chceli sme XY obchodov na Slovensku, s E-Techium sme v XY krajinách EU. Pomer cena práce/ kvalita na top úrovni, akú som si vedel predstaviť. Veľké ďakujem.

Marek Z. / ECO DM

Poznáte tie dlhé čakania a vyčkávania na dokončenie práce, odpísanie e-mailu, dokončenie grafiky alebo pod. záležitosti? Pri E-Techium som sa naučil, ako funguje podnikanie v zahraničí a že férový prístup ku klientovi môže vytvoriť dlhodobý obchodný vzťah, ktorý funguje na 200% z jednej aj druhej strany.

Ludovit L. / EKOL OBCHOD

S pánom Dzurňákom som spolupracoval na marketingovom vývoji našej produktovej línie v Škandinávií, pre 3 krajiny, kde primárnym cieľom bolo nastavenie dosahu B2B a inej akvizícií, vrátane vybudovania funkčného e-shopu a komunikácie. Veľmi príjemné pracovné prostredie.

Stefan V. / Spinergo

Riadenie a nastavenie SEO, GOOGLE ADS kampaní a vybudovanie kontentu na sociálnych sieťach mi dávalo roky zabrať. So spoločnosťou E-Techium sa mi podarilo vybudovať 2-násobenie obratu a zachytiť dôležité aspeky v online činnosti digitálneho marketingu. Taktiež som sa presadil na medzinárodnom trhu vďaka šikovnej B2B akvizície.

Jan T. / Mastodont

Práca v stavebníctve je náročná, o to náročnejšie je stabilizovanie obchodných vzťahov a tvorba podnikateľského plánu tzv. forecasting. My za spoločnosť SOMI Stupava sme spolu s E-Techium vytvorili silnú dvojku a ich marketingové znalosti a ľudský prístup k rôznym dohodám nás neustále prekvapuje. Tešíme sa na ďalší projekt, na ktorom sa už pracuje.

Michael B. / SOMI Stupava